Často kladené dotazy

Proč virtuální prohlídka, nestačí fotografie?

Virtuální prohlídka patří v současné době jednoznačně k nejdokonalejší a nejvěrnější formě podání skutečnosti. Díky celkovému zornému úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně lze pomocí virtuální prohlídky získat mnohem lepší představu o prezentovaném prostoru než nabízí běžná fotografie.

Jak vlastně bude fungovat virtuální prohlídka na mém webu?

Virtuální prohlídka je interaktivní. Uživatel sledující virtuální prohlídku na obrazovce nabývá dojem, že je fyzicky přítomen na prezentovaném místě a pomocí myši si sám volí směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Přiblížením si může prohlédnout zajímavé detaily a naopak oddálením získá širokoúhlý pohled.

Spojením několika virtuálních prohlídek pomocí aktivních bodů lze vytvořit virtuální procházku budovou či jiným prostorem. Jednoduše tak projdete z jedné místnosti do druhé pouhým kliknutím myši.

Co přinese virtuální prohlídka mému hotelu a restauraci?

Profesionálně upravené interaktivní fotografie ve virtuální prohlídce vyzvednou každou zajímavost a vzbudí u diváka a potenciálního zákazníka zájem Váš prostor skutečně navštívit! Díky interaktivním prvkům si klient může prohlédnout jídelní lístek, fotogalerii, atraktivním podáním přečíst texty a zároveň mu bude celá procházka zpříjemněna vhodnou hudbou. Ve virtuální prohlídce uvidí naprosto reálně prostory restaurace, kam chce zajít s rodinou nebo přáteli. Do nejmenšího detailu se podívá na pokoj v hotelu, který plánuje navštívit. Jako by  byl přímo na místě, už jen usednout za stůl, lehnout si do postele nebo se projít libovolně prostorem restaurace nebo hotelu.