Virtuální prohlídky

#

Základem virtuální prohlídky je několik panoramatických fotografií, které jsou vzájemně spojeny do jediného celku. Zorný úhel 360° horizontálně a 180° vertikálně umožní divákovi rozhlédnout se kolem sebe, jako by byl ve scéně fyzicky přítomný. Pomocí aktivních bodů pak pouhým kliknutím myši přechází z jedné místnosti do druhé a absolvuje tak procházku všemi prostory. Ideální pro hotely, penziony, restaurace, wellness, fitness, lázeňské domy, aquaparky, golfová hřiště, obchody, realitní kanceláře, školy, města, obce, hrady, zámky, galerie.

Virtuální prohlídka na celou obrazovku

S virtuální prohlídkou máte možnost si obraz rozšířit na celou obrazovku počítače v nejvyšším možném rozlišení díky nejmodernějším technologiím fotografování i zpracování obrazu. Vše v prostoru je tak zobrazeno naprosto dokonale a do nejmenšího detailu.

vp2

Jasná představa o prostoru či místě

Celkový zorný úhel 360° horizontálně a 180° vertikálně Vám umožní získat o prostoru či místě mnohem jasnější představu, než jakou poskytuje běžná fotografie. Můžete libovolně měnit úhel pohledu, na místě, které Vás zaujme se zastavit na jakoukoliv dlouhou dobu, přibližovat a oddalovat obraz, procházet se jednotlivými scénami.

vp3

Virtuální prohlídka je interaktivní

Virtuální prohlídka obsahuje spoustu interaktivních prvků, díky kterým se stává neuvěřitelně informativní a zábavná. Jednotlivé scény jsou mezi sebou propojeny aktivními body pro procházení ve formě polygonů nebo šipek. Celou prezentaci je možné doplnit půdorysem s přesným úhlem pohledu (tzv. radary), texty, fotogalerií, zvuky, mluveným slovem, hudbou.

vp4

Unikátní prezentace okamžitě po ruce

Virtuální prohlídku můžete využít nejen on-line na Vašich webových stránkách, ale také off-line na CD nebo DVD nosičích. Okamžitě tak máte k dispozici unikátní prezentaci Vašich prostorů pro marketingové využití nebo formou projekce např. na veletrzích, výstavách, kulturních a společenských akcích, na recepci…

vp5

Virtuální prohlídka návštěvníky Vašich stránek zaujme

Nejmodernější fotografická technologie HDR a profesionální zpracování pomocí špičkových software činí z virtuální prezentace opravdu atraktivní podívanou, která uživatele skutečně baví! Navíc dodá Vašim webovým stránkám další rozměr a podpoří jejich návštěvnost.

vp6

Virtuální prohlídka jednoduše a účinně na webu

Virtuální prohlídku přizpůsobíme přesně na míru Vašim webovým stránkám a graficky ji s nimi sladíme. Virtuální prohlídka nezatěžuje web, je mnohem méně datově objemná než např. video klip. Pro pohodlí našich klientů nabízíme ke každé zakázce bezplatnou technickou podporu. K prohlížení pak stačí běžný prohlížeč FlashPlayer. Stáhnout zde